MAG-POL sp. j. Hurtownia Papieru i Folii

Katalog produktów:
Tektura falista Szczecin Tektura falista Szczecin Tektura falista Szczecin Hurtownia MAG-POL Szczecin działająca od wielu lat na rynku. W swojej ofercie posiada tekturę falistą pakową, w rolce. Tektura falista w roli wykonana jest z wytrzymałej, wysokiej jakości tektury dwuwarstwowej, szarej, fala C. Tektura bardzo dobrze nadaje się do wzmocnienia opakowania lub przełożenia towaru ... (czytaj więcej)
Papier pakowy Szczecin Papier pakowy Szczecin Papier pakowy Szczecin - papier do pakowania Szczecin Hurtownia MAG-POL Szczecin działająca od wielu lat na rynku, kieruje swoją ofertę do wszystkich osób zainteresowanych artykułami biurowymi, opakowaniami dla gastronomii, w tym opakowaniami do cukierni, torbami papierowymi różnych rozmiarów i kolorów, a także workami foliowymi o ró ... (czytaj więcej)
Papier siarczynowy Szczecin Papier siarczynowy Szczecin Papier siarczynowy SzczecinHurtownia MAG-POL Szczecin działająca od wielu lat na rynku, kieruje swoją ofertę do wszystkich osób zainteresowanych artykułami biurowymi, opakowaniami dla gastronomii, w tym opakowaniami do cukierni, torbami papierowymi różnych rozmiarów i kolorów, a także workami foliowymi o ró ... (czytaj więcej)
Papier makulaturowy Szczecin Papier makulaturowy Szczecin Papier makulaturowy SzczecinHurtownia MAG-POL Szczecin działająca od wielu lat na rynku, kieruje swoją ofertę do wszystkich osób zainteresowanych artykułami biurowymi, opakowaniami dla gastronomii, w tym opakowaniami do cukierni, torbami papierowymi różnych rozmiarów i kolorów, a także workami foliowymi o ró ... (czytaj więcej)
adres

ul. ul. Golisza 10e
71-682 SZCZECIN
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!